تبلیغات
مهدویت در دنیای مدرن

           مهدویت در دنیای مدرن
                                       سخت بر من یا حجت ابن الحسن همه را ببینم تو را نبینم 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
چقدر آزارش داده ام؟؟؟؟؟چقدر او را رنجاندم؟؟؟؟


حمایت می کنیمــ...
 

جهت دریافت برنامه های رادیو افسران کلیک کنید

اقدامات غرب در جهت مخدوش نشان دادن انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج)

1 ـ فیلم پیشگوییهای نوستر آداموس

یكی از بزرگترین فعالیتهای تبلیغاتی كه مستقیماً در باره اعتقاد به ظهور حضرت مهدی (ع) توسط دشمنان در این ایام انجام گرفته، فیلم «نوسترا داموس» است كه سه ماه متوالی در شبكه های تلویزیونی آمریكا به نمایش گذاشته شد.در این فیلم حضرت مهدی(عج) با لباس عربی نشان داده می‌شود كه هر كاری را با فشار یك كلید انجام می‌دهد و در اثر اقدامات او خونریزی زیادی شده و تعداد زیادی یتیم و بیوه بر جای می‌مانداین فیلم سرگذشت زندگی ستاره شناس و پزشكی فرانسوی بنام «میشیل نوسترا داموس » است كه نزدیك به ۵٠٠ سال قبل می زیست.

وی پیشگوییهای خود را درباره آینده به رشته تحریر درآورده كه مهمترین آنها پیشگویی او درباره ظهور نواده پیامبر (ص) در مكه مكرمه و وحدت بخشیدن به مسلمانان و به زیر پرچم خود درآوردن آنها و پیروزی بر اروپائیان و ویران كردن شهر و یا شهرهای بزرگ سرزمین جدید ( آمریكا) است.و به نظر می رسد لابی صهیونیست و اطلاعات آمریكا در ساختن این فیلم دست داشته باشند و هدف آنان از تهیه این فیلم بسیج نمودن ملتهای آمریكا و اروپا علیه ایران و مسلمانان است، زیرا آن را خطری می پندارند كه غرب و تمدن آن را تهدید می كند، بویژه وقتی آنچه را كه بر پیشگویی «نوسترا داموس» اضافه نموده اند مورد توجه قرار دهیم؛ و آن اینكه آمریكا بعد از شكست اروپا به دست حضرت مهدی (ع) و نابودی موشكهای غول پیكر و دیگر شهرهای آن، جهت رویارویی با آن حضرت به بستن یك پیمان همكاری با روسیه اقدام نموده و سرانجام بر وی پیروز می گردند!

این كتاب هم از نظر ارزش علمی كتاب و نویسنده جای بحث دارد و هم اینكه به صورت رمزی و ابهام آمیز نوشته شده كه قابل تفسیر به صورتهای گوناگون می باشد.
مسئله این نیست كه غربیها اعتقاد به ظهور مسیح (ع) یا مهدی(ع) و یا اعتقاد به پیشگوییهای نوسترا داموس دارند... بلكه بر این باورند كه خطر خیزش اسلامی و تمدن الهی، تمدن مادی آنها را تهدید نموده و سلطه ظالمانه آنها را بر ملتهای جهان از میان برمی دارد. از این رو از هر عنصر اطلاعاتی استفاده می كنند تا زنگهای خطر را درگوش ملتها به صدا درآورند و موافقت و پشتیبانی آنها را جهت اجرای تمام نقشه های استعماری خود در حال و آینده جذب نمایند.

” چند سال پیش عده ای از محققین و دانشمندان خارجی به قم آمدند و تمام كتاب ها و مطالب روایی كه در مورد امام زمان (عج) و خصوصیات و ظهور ایشان می باشد را جمع آوری كرده و با خود به كشور هایشان بردند تا برروی آنها تحقیقات و بررسیهای مفصل انجام دهند ... “
بنابراین به حساب باور و عقیده خود ناچارند در مورد امام مهدی (ع) تبلیغات آنچنانی نموده و دست به تهیه فیلم بزنند و از آنجایی كه با موج آگاهی بخش اسلام- كه نسبت به رهبر موعود افزایش خواهد یافت- روبرو می شوند، ناگزیر تر شده، و در صورت صحت امر ظهور ، و آشكار شدن آن بزرگوار با او رویارویی كنند .

 

٢ ـ تبلیغ مؤسسات دینی ورسانه های دولت های غربی به وقوع حادثه ای بزرگ:

حادثه ظهور، حادثه ای بزرگ است و قدرت های بزرگ جهان سیاست خارجی خود را به شكلی سامان داده اند كه آمادگی های لازم برای این حادثه در آن ملحوظ باشد.این در حالی است كه مؤسسات دینی و رسانه های این دولت ها نیز، مردم خود را برای پیشواز این حادثه آماده می سازند. این مؤسسات دینی به همراه رسانه های دیداری و شنیداری این دولت ها از سال های دهه ی ٨٠میلادی مردم خود را به ایمان جمعی به وقوع حادثه ای بزرگ در سرزمین شام كه به نبرد هسته ای خواهد انجامید توجه داده اند.
این مؤسسات پیوسته مردم خود را به این نكته فرا می خوانند كه در آینده ای نزدیك، لشكری از دشمنان مسیح كه بدنه ی اصلی آن از میلیون ها نظامی تشكیل یافته از عراق حركت می كند و پس از گذشتن از رود فرات كه در آن زمان به خشكی گرائیده است به سوی قدس رهسپار می شود، اما نیروهای مؤمن مسیح راه این لشكر را سدّ كرده و همگی در « آرماگدون» با یكدیگر برخورد خواهند كرد و در این مكان است كه درگیری اتفاق خواهد افتاد.

 


٣ ـ تبلیغ جنگ آرماگدون :

به اعتقاد صهیونیست‌ها جنگ بین مسیحای موعود و جدال در ٢٠ مایلی جنوب شرقی حیفاو ١٥ مایلی از شرق و غرب عالم در محل شهر باستانی« میگدون» در منطقه «آرماگدون» اتفاق می‌افتد كه در این جنگ پیروزی از آن یهودیان است، ایستگاه‌های ماهواره‌ای غرب و اسرائیل دائم در صدد تبلیغ این جنگ به منظور آمادگی هر چه بیشتر نیروهای خودی میباشند.

مؤسسه گرس ـ هل ـ سل در كتاب تدارك جنگ بزرگ آورده است: شبكه ٤ تلویزیون اسرائیل می‌كوشد مردم را متقاعد سازد كه باید جنگ كنند زیرا خواست خداوند است، چون خداوند در ازل مقدور فرموده كه دقیقاً همین ما مردمانی كه در این نسل زندگی می كنیم باید به جنگ هسته‌ای دست بزنیم و با آیاتی از انجیل و گوشه‌هایی از كتاب هزقیل و دانیال نبی ثابت می كنند كه ما در دوره آخرالزمان هستیم، كه بعنوان نمونه آیه ١٢ باب ١٤سفر زكریا ی نبی در تورات اشاره می‌نماییم:

« تا حدودی در این آیه یافت. گوشت ایشان در حالی كه بر پاها ی خود ایستاده‌اند كاهیده خواهد شد و چشمانشان ازحدقه گداخته خواهد شد و زبانشان در دهانشان كاهیده خواهد شد» با اندك نظر به این آیه می‌توان شرایطی را كه در اثر انفجار بمبها ی اتمی حادث می‌گردد .
” به اعتقاد صهیونیست‌ها جنگ بین مسیحای موعود و جدال در ٢٠ مایلی جنوب شرقی حیفا و ١٥ مایلی از شرق و غرب عالم در محل شهر باستانی« میگدون» در منطقه «آرماگدون»اتفاق می‌افتد كه در این جنگ پیروزی از آن یهودیان است.... “

از نقطه نظر صهیونیستی جبهه متحدین در این جنگ شامل كشورهای روسیه ، ایران ،مناطق شمالی و جنوبی افریقا و عراق قلمداد شده است .در این دیدگاه مسیحای یهود (مشیا) در هیبت یك ژنرال ۵ ستاره به عنوان سرفرماندهی كل نیروهای خیر، فاتحانه از دره میگدون گذشته، از دروازه اصلی وارد اورشلیم (بیت المقدس) می‌گردد و در این حال تمامی ساكنان زمین حتی پیروان حقیقی مسیح مرده و حكومت ملكوت مسیح بر زمین به مركزیت اورشلیم برگزار خواهد شد . رونالد ریگان رئیس‌جمهوری سابق امریكا در سال ١٩٨٣گفت كه ارماگدون همواره ذهن وی را به خود مشغول ساخته و هم او بود كه تأكید داشت كه : «برای یك آدماگدون واقعی بایدمسلح شویم»

 

4 ـ تبلیغ مدارس انجیلی در آمریكا درباره ظهور و واقعه آرماگدون

مدارس انجیلی در آمریكا بر پایه این تحلیل كه واقعه آرماگدون تنها حادثه ای است كه بازگشت دوباره مسیح را به زمین ممكن می سازد و این واقعه، بسیار نزدیك است به تبلیغ این دیدگاه پرداخته اند. در مورد گستردگی فعالیتها و تلاشهای غربیها شایان ذكر است كه از طرف یكی از مسئولین حوزه علمیه قم چنین نقل شده كه بعضی از محققین و دانشمندان خارجی برای جمع آوری احادیث و مطالب مربوط به مصلح آخرالزمان به قم آمده بودند. طبق فرمایش این مسئول حوزه علمیه قم چند سال پیش عده ای از محققین و دانشمندان خارجی به قم آمدند و تمام كتاب ها و مطالب روایی كه در مورد امام زمان (عج) و خصوصیات و ظهور ایشان می باشد را جمع آوری كرده و با خود به كشور هایشان بردند تا برروی آنها تحقیقات و بررسیهای مفصل انجام دهند و این نشان دهنده اهمیت این موضوع برای آنها می باشد.

تا جایی كه این لطیفه شایع شده كه وزارت اطلاعات آمریكا پرونده ای از تمام اطلاعات لازم درباره امام مهدی (عج) تهیه و تنظیم نموده كه تنها نقص آن، تصویر آن حضرت است. مكتب" بنیاد گرایی مسیحی" براین اعتقاد هستند كه خداوند مقرر كرده است، بشر هفت مرحله یا مشیت الهی را بگذراند كه یكی از آنها نبرد هسته ای آرماگدون است.دست اندر كاران این نظام كه نظام « مشیت الهی گرایی» نامیده می شود، پیوسته می كوشند با برنامه های عامه پسند تلویزیونی كشیشان پروتستان در آمریكا كه حدود ٦٠میلیون بیننده دارد، مردم را متقاعد سازند كه به جای « صلح» باید در پی « جنگ» باشند. آنها با نقل آیات انجیل سعی می كنند ثابت كنند كه ما در دوره آخرالزمان هستیم.

اینان چون اعتقاد دارند اسرائیل باید « مقر فرود آمدن» دومین ظهور مسیح باشد، سعی دارند پرستش سرزمین اسرائیل را به یك آیین مذهبی بدل سازند.

 معتقدین به « مشیت الهی گرایی» در سمت های حساس ایالات متحده آمریكا می تواند بسیار نگران كننده باشد. به عنوان مثال « جیمز وات » به عنوان وزیر كشور اسبق ایالت متحده، در كمیته مجلس نمایندگان اظهار داشت: « به علت ظهور دوباره و قریب الوقوع مسیح، نمی توانم خیلی در بند نابودی منابع طبیعی خودمان باشم» .

پیام مشیت الهی گرایان منحصر به مرزهای ایالات متحده نیست. این گروه در اوت ١٩٨٥ نمایشی را به صحنه آوردند كه نخستین كنگره مسیحیان صهیونیست » نام گرفت. در اوائل دهه ٩٠ ، آمریكائیان به بیش از ١٤٠٠ رادیوی مذهبی گوش می دادند. اكثریت هنگفتی از ٨٠٠٠٠ كشیش بنیاد گرای پروتستان كه روزانه از ٤٠٠ ایستگاه رادیویی سخن پراكنی می كنند، هواخواهان مشیت الهی گرایان هستند، برخی از مشهورترین این افراد عبارتند از:پت رابرتسون ،جیمی سواگارت، جیم باكر و جری فال ول. مدرسه های انجیلی بسیاری، چه فرقه ای ، چه فرا فرقه ای در سراسر آمریكا اصول خداشناسی آرماگدون را بر پایه پرستش اسرائیل تعلیم می دهند. تعداد این مدارس در حدود ٢٠٠ مؤسسه و دارای حدود ١٠٠٠٠٠ دانشـجو می باشـند. این دانشـجویان پس از فراغت از تحصیـل، كشـیش پروتسـتان می شوند، به میـان مردم می روند و این دیدگاه را تبلیغ می كنند.

یكی دیگر از نمونه های نفوذ دیدگاه «مشیت الهی گرایی» در سمت های حساس دولت آمریكا « رونالد ریگان » رئیس جمهور اسبق آمریكا می باشد. لانگ، مدیر تحقیقات انستیتو در ١٩٨٥ افشا كرد كه « رونالد ریگان» رئیس جمهور آمریكا، معتقد به ایدئولوژی آرماگدون بوده است. رونالد ریگان در طی همه سال های زندگی خود تحت تأثیر آموزش « نل ریگان » بوده كه گفته می شود زنی بسیار معتقد به كتاب مقدس بوده است. خود وی گفته است كه ایمانش را مدیون مادرش است.«الینگ وود» كه خود یكی از معتقدان پرو پاقرص پرستش اسرائیل و ازجمله نبرد آخرالزمان است،گفته است كه او و فرماندار ریگان اغلب باهم می نشینند و درباره پیشگوییهای كتاب مقدس به بحث و گفتگو می پردازند.

ریگان در یك مجلس شام می گوید: «این نبی خشمگین عهد قدیم، حزقیال نبی است كه بهتر از هر كسی ، قتل عامی كه عصرما را به ویرانی خواهد كشید را پیشگویی كرده است» و سپس با خشم تندی درباره كمونیست شدن لیبی سخن می گوید واظهار عقیده می كند. كه: « این علامت آن است كه فرارسید آرماگدون ، دورنیست. »ریگان همچنین در یك مصاحبه گفته است كه اعتقاد دارد تجدید حیات یافته است. دادن لقب « امپراطور شیطانی» به روسیه توسط وی از همین بینش سرچشمه می گیرد.

رونالد ریگان بعد از آن كه به عنوان رئیس جمهور آمریكا انتخاب شد گفت: « من از خدا می خواهم به من توفیق بدهد كه كلید شلیك موشك هسته ای را فشار دهم تا جنگ آرماگدون آغاز شود» و هم چنین در سال 1983 در حالی كه روی سخن را متوجه ایپاك ( لابی یهود) نموده بود گفت: «هنگامی كه به پیامبران گذشته در عهد قدیم كتاب مقدس و نشانه هایی كه نبرد هارمجدون ( آرماگدون) را پیشگویی می كند باز می گردم، از خود می پرسم ممكن است نسل ما شاهد وقوع این نبرد باشد.

باور كنید این پیشگوییها به تأكید، منطبق بر دوره هایی است كه ما در كانون آن به سر می بریم». « جیمی كارتر» هم با هیأتی دمكرات منش، پس از آنكه میزان علاقه و نسبت
” كنفراس تل آو یو: این كنفرانس كه ظاهراً با هدف تحلیل انقلابهای شیعی به خصوص انقلاب اسلامی ایران تشكیل گردید در پایان به این نتیجه دست یافت كه شیعیان دارای دو نگاه متفاوتند كه استراتژی راهبردی آنان را در بر می گیرد: الف: نگاه سرخ ب: نگاه سبز ... “

آمریكا و یهودیت را در حد « وحدت در اخلاق و فرهنگ واحكام» خواند اعلام كرد:«تأسیس دولت اسرائیل در سال ١٩٤٨،بازگشت به سرزمین آفتاب مقدس را كه یهود صدها سال پیش از آن بیرون رانده شده، فراهم می سازد. تأسیس دولت اسرائیل تكمیل پیشگوییهای كتاب مقدس و جوهر تمام كارهاست.»

و هم اكنون نیز « جورج بوش » رئیس جمهور فعلی آمریكا در آستانه سال ٢٠٠٣ در گرد همآیی گویندگان مذهبی در شهر «ناشویل ایالت تنسی » گفته بود:«ایالت متحده فرا خوانده شده تا آزادی را كه یكی از مواهب الهی است به تمام مخلوقات درسراسر جهان ارزانی دارد». و پس از حادثه ١١ سپتامبر اعلام كرد: ما می خواهیم اراده خداوند را محقق كنیم ».

و امروزه نیز در تلویزیونهای آمریكا ، مبلغ شیك پوش ، خانم «جویس مایر» و آقای «بنی هین» آیات كتاب مقدس را از صحن كلیساهای تلویزیونی واقع در آمریكا و انگلیس قرائت می كنند، فردا هم در كلیسای تازه تأسیس همین فرقه در « كویت» داد سخن خواهند داد و بی شك از میان بیش از یك میلیون دریافت كنند كان كتاب مقدس در عراق كسانی شنوای كلام او خواهند شد. كسانی كه به زودی با عنوان «مسلمان صهیونیست» از كیان آمریكا و ایدئولوژی آرماگدون حمایت خواهند كرد.

 

5 ـ كنفراس تل آویو:

این كنفرانس كه ظاهراً با هدف تحلیل انقلابهای شیعی به خصوص انقلاب اسلامی ایران تشكیل گردید در پایان به این نتیجه دست یافت كه شیعیان دارای دو نگاه متفاوتند كه استراتژی راهبردی آنان را در بر می گیرد:
الف: نگاه سرخ
ب: نگاه سبز
نگاه سـرخ به عـاشـورا و نگاه سبز به انتظـار و مهدویت معطـوف گشته است و ظـاهراً جمله مشهور « اینان به اسم امام حسین(ع) قیام كرده و به اسم امام زمان(عج) قیام خود را حفظ می كنند.» در این نشست بیان گردیده و در پایان به این نتیجه رسیده اند كه انتظار سبز شیعیان را باید سیاه كرد. پس از این كنفرانس ساختن فیلم و بازیهای رایانه ای در خصوص مسئله مهدویت به شكل چشمگیری گسترش یافت.

 

6 ـ بازی كامپیوتری مشهور به (جهنم خلیج فارس) :

از این بازی كامپیوتری گاهی به«یا مهدی(عج)»نیز یادشده است. در این نرم افزارسعی شده است كه خلیج فارس مركز حركات تروریستی جهان نشان داده شده و خود را سردمدار مبارزه با این تحركات نشان دهند. همچنین از بعد روانشناسی در نظر دارند كه افراد را نسبت به امام زمان(عج) و لفظ «یا مهدی(ع)» شرطی كرده و نفرت به حضرتش را در میان مردم القاء نمایند. در واقع غربی در این بازی و فیلم فوق خواستار این مطلبند كه چهره مصلح را خشن و خونریز جلوه دهندتا در اثر فاصله گرفتن مردم از حضرت شرایط ظهور(قبلاًٌ شرح مفصلش گذشت) فراهم نگردد.

 

7 - كتاب جنگ بعدی:

در این كتاب كه به همت گاسپار وانبرگر وزیر دفاع سابق آمریكا به رشته تحریر در آمده است بخشی به وقایع سال١٩٩٩تا ٢٠٠٠ میلادی و بخش دیگر آن به ظهور «محمّد منتظر» در ایران اختصاص داده شده است.

 

8 ـ نوشتن و چاپ كتاب توسط صهیونیستها با عناوین :

- زمین سیاره بزرگ محروم
- جهانی نوین در حال رسیدن است
- شما و سال ۲۰۰۰-
-چه بر سر ما می آید
-و دهها نوشته و مقاله دیگر در این خصوص .

آیا وقت آن فرانرسیده تا ما مسلمانان نیز از غفلت در آییم و «استراتژی ظهور » را برای ظهور امام صلح و عدالت حضرت مهدی ارواحنا له الفداء ترسیم نماییم؟!
طبقه بندی: مقاله ها وسخنان بزرگان،
برچسب ها: غرب، ضدمهدویت، ظهور نظدیک است، یهودی ها، سهیونیست، پیشگویی، فیلم پیشگویی،
دنبالک ها: مهدویت در دنیای مدرن، مهدویت،
[ چهارشنبه 18 آذر 1394 ] [ 04:29 ] [ محمد مهدی زارع ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ


سلام محمد هستم . امید وارم از مطالبی که میگزارم استفاده کافی رو ببرید . ممنون میشم نظر بدید و در نظر سنجی شرکت کنید

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
تبلیغات اینترنتی